Pár slov na úvod

"Ne každý je ochotný držet diety, ale jíst a hlavně žít zdravě by měl každý. Přeci jen, děláte něco pro sebe a objevíte spoustu nových chutí, nápadů, receptů a potravin. Ke zdravému životnímu stylu patří i cvičení, kterým si pomáháte k delšímu životu a hlavně k tomu, abyste se cítili skvěle! Tak proč to nezkusit! :)"

úterý 29. dubna 2014

Questbar - recenze

Pro ty co nevědí, co to je, tak questbar jsou proteinové tyčinky. Pokud se aktivně věnujete fitness, tak jste o nich už určitě slyšeli. I když vlastně možná jste se o nich dozvěděli i přes instagram.
Já sama na instagramu sleduji mnoho fitness účtů a řekla bych, že hlavně většina Švédek je konzumuje snad denně. 

Otázkou však zůstává, proč jsou vlastně tak opěvované. Je to jednoduché - díky jejím nutričním hodnotám. Jedna tyčinka má od 160-190 kcal (záleží na příchuti), 20 g bílkovin a jen 3-5 g cukrů. A jaké jsou vlastně chuťově? Výborné! Mňam! Je zde spousta lákavých příchutí od čokoládových brownies po jahodový cheesecake. 
Nebudu však tento 'zázrak' jen chválit. Mají i svůj zápor a tím je cena. Tyčinka (60 g) stojí okolo 60kč. To není zrovna málo, když si uvědomíte, že je to jen taková svačinka. (i když velmi dobrá!)

Na svojí ochutnávku jsem si koupila 4 příchutě, které mě zaujaly - chocolate chip cookie dough, chocolate brownie, cinnamon roll a strawberry cheesecake. Bohužel sem halva nablblá natvrdá a zapomněla je vyfotit, dokud byly krásné a v obalu. Takže pro vás mám jen obaly. 

1. Chocolate chip cookie dough
Tak takhle tyčinka je jasný favorit! Obsahuje kousky (pořádný kusance) čokolády a je zkrátka výborná. Chutná jako rozmixovaná sušenka a co mi přišlo zajímavé bylo, že tyčinka byla chvilkama i slaná. (jako když máte čokoládu z mořskou solí)


2. Cinnamon roll
Ooooo nom nom nom! Nemůžu říci nic jiného. Já miluji skořici, sypu ji všude - do jogurtu, do masa, do tvarohu na ovoce, zkrátka všude. 
Takhle tyčinka neobsahovala žádné kousky, byla to jen 'hmota', ale byla výborná!


3. Strawberry cheesecake
Popravdě, když jsem si tuto příchuť koupila, tak jsem naivně očekávala, že tam budou kousky cheesecaku. :D To vážně ne, tato však měla v sobě kousky sušených jahod. Celkově mi však tato příchuť chutnala spíše jogurtově. To však neznamená, že nebyla dobrá, ba naopak!


3. Chocolate brownie
Tak tato příchuť mě zklamala. Ne, že by mi nechutnala a nebyla dobrá, ale čekala jsem od ní mnohem více. Člověk by řekl, že chocolate brownie bude obsahovat kusy čokolády. To však ne. Byla to jen 'hmota', která ani nechutnala moc čokoládově. Zkrátka průměrná tyčinka. 

1 komentář:

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku www.mytaste.cz kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 100 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany.
  Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Mytaste.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@mytaste.cz

  OdpovědětVymazat